HİZMET SÖZLEŞMESİ

HİZMET SÖZLEŞMESİ

1- Taraflar
Bu sözleşme sitemizde tüm hizmetlerı sağlayan Turunc Smart Bilgisayar Teknolonji ve Diş Tic Ltd. (DigiTurunc olarak) ile Yeni müşteri ve tüm müşteriler arasında aşağıda belirtilen maddeler esaslarının belirlenmesidir.
2- Fiyatlar
DigiTurunc’te olan tüm hizmtlerin fiyat değştirme hakkımız saklıdır .
3- Kayıt Şartları:
Sitmeizde kayıt olan bireysel ve kurumsal olarak doğru ve güncel bilgiler girmeniz gerekmektedir.
4- Sitemiz üzerinden tüm hosting ve alan adi nin sorumlusu kayt olan müşterie aittir.
5- Webhosting kullanim şartlarş. Sitenizide aşağdaki kullanım maddeler halinde, haber etmeden hesabiniz kapana bilir:
5-1 tüm Pornografi siteleri
5-2 Sahte ve phişing olarak siteler
5-3 har hangi bir virus yada zararli program payalişmda
5-4 istenmeyen mail gönderme (Spam)
5-5 tüm copy right aykırı

MADDELER

Barındırma Hizmetleri : Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan ("domain") kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini ("Linux & Windows hosting") ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.

E-Ticaret Çözümleri : İş aktivitelerinizi Internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır, elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

Yazılım Çözümleri : İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.

Dinamik İçerik Çözümleri : Dinamik içerik çözümlerimiz ile sayfalarınız için gerekli olan ya da ihtiyaç duyduğunuz her türlü flash, activex ve ajax bileşenlerinin oluşturulması ve bu bileşenlerin web sayfalarınıza adaptasyonu sağlanmaktadır. Ayrıca sitenizin arama makineleri için gerekli optimizasyonunun yapılması ve arama makinelerine kaydı da sunduğumuz çözümler arasındadır.

Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri : Web sayfalarınız ve web tabanlı platformlarınızın dış kaynak yönetim modeli ile uzaktan ya da bir fiil yerinde her türlü destek ve bakım hizmetlerinin çözüm olarak sunulmasıdır. Firmamızın verdiği her türlü hizmet, Servis Seviyesi Garanti ("SLA: Service Level Aggrement") kapsamındadır.

Powered by WHMCompleteSolution